| XxSweetDreamxX a întrebat:

Ce film Horror imi recomandati in seara asta?
Funda celui mai frumos...

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

The grudge ( la asta m-am speriat rau de tot in noaptea de revelion) laughing)
The ring
Saw
Scream
Nightmare at the End of the Hall

10 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Mirrors, drag me to hell, tamara

| mmary a răspuns:

Drag me to hellhappy m-am uitat si eu aseara.happy

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Jennifer`s body
am auzit ca e tarewinking

| lolly_3072 a răspuns:

Sincer pe mine nu prea ma speri filmele de groaza.mai mult rad la ele.dar m-am uitat la silent hill, si o luna am stat cu lumina aprinsa in toata casalaughing

| Nommm a răspuns:

Pai.Final Destination 1! este prea tare, sunt cu niste adolescenti.Si moartea vine dupa ei! Adica ma refer ca ei incearca sa fuga de moarte dar nu scapa. Lui unu ii cade ceva in cap si il striveste, altii mor intr-un carusel al mortii era intr-un parc de distractii...si se rup sinele de la carusel.si pe unul in taie in doua.este foarte tare.adica cel putin eu il am pe 1, 2 si 3 si daca le vezi ai numai cosmaruri 2-3 zile.dar oricum e prea marfa, trebuie vazut! Funda?

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Pai eu iti recomand mai multe:
jennifer body
the grudge
the unborn
trick or treat
amusement
the exorcist

fundita?hee hee

| emilpor a răspuns:

Daca vrei un horror adevarat, incearca One Missed Call (versiunea japoneza!) neaparat versiunea japoneza, ca cea engleza e de caca. Vizioneaza-l cu luminile stinse, si cu volumul relativ mai ridicat. Nu vei mai dormi bine 2 nopti laughing. Ingrozire placuta!

| Darkiestmusic a răspuns:

Oglinzi

| DanutzuJOB a răspuns:

Anotimpul vrajitoarelor doar uitete 2 min la el si dupa aia zici daca nu e horor... happy

| horia_7270 a răspuns:

Daca vrei Death Tube sau Death Tube 2 dar daca vrei mai multe filme atunci dai pe linkul http://filme-nr1.ucoz.com/. Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul.