| Bia2001 a întrebat:

Ce film horror v-a marcat viata? Dau funda pentru cel mai tare film.

8 răspunsuri:
| AleDia a răspuns:

Buna! Astea sunt cele mai super filme care le-am vazut
The Grudge
The Ring
Saw
Mirror
Orphan
The Messenger
Wax house
Iar astea am auzit ca sunt de groaza, dar nu m-am uitat inaca la ele.
The exorcism of Emily Rose
Black Christmas
Satan's Little Helper
Sper ca te-am ajuat.

| Dariusuu a răspuns:

Nici un film nu ma marcat.

Dar am câteva filme preferate.

Drag Me To Hell.
Wrong Turn 1
The Grudge
Exorcismul, începutul.
Tenebre.

O zi frumoasă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cel mai tare m-a marcat acest film Black Christmas.
Te pup!

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Eu iti zic sa te uiti la Insidious, Paranormal activity(toate partile te ingrozesti clown, The children

| Alexandra_Calin_1981 a răspuns:

Cel mai tare film Paranormal Activity 1, 2, 3 si 4
SI serialul Vanaoti de fantome de pe axn sri-fi happy

| Guildo a răspuns:

The haunting din 1963, dupa ce l-am vazut prima data am prins o spaima de intuneric si case vechi.

| Fealure a răspuns:

Eu îți recomand, din proprie experiență, un film nu așa banal ca ălea de genul unul se mută într-o casă nouă, vine fantoma, face niște chestii și apoi îi omoară pe toți. Cred că Tomie o să te cam scârbească, dar merită încercat

| BlackWolff a răspuns:

M-a marcat profund ''i spit on your grave'' unde o tanara este violata de cativa baieti,apoi scapa,merge la serif,si acesta o violeaza la randul sau,impreuna cu ceilalti(care au mai violat-o)si cand se termina cu violul, ea sare de pe un pod ca sa nu fie ucisa, ceea ce m-a 'marcat' e intoarcerea ei pentru razbunare, si mi se pare un lucru corect si normal, insa nu as proceda ca ea in partea cu razbunarea(totusi e un film)dar mi-a dat cateva idei bune..in caz ca...laughing