| alma1115 a întrebat:

Ce film v-a marcat ce-l mai mult? fundita

Răspuns Câştigător
| louis3 a răspuns:

Iti recomand cu placere, filmul "Close to you"!
"Tu ce ai face daca ai stii ca persoana iubita va muri a doua zi? Ai dori ca si personajul din film sa schimbi tot, sa schimbi destinul? Ce cuvinte nerostite ai dori sa afle, ce lucruri nefacute ai dori sa faci, ce ai schimba din tot ceea ce ai facut pana acum? ":X:X

16 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

The notebooksad

| pwp a răspuns:

Remember me...am plans!

Răspuns utilizator avertizat
| usy313 a răspuns:

8 Mile. merita vazut. ce-l mai tare care l-am vazut pana acum. si de horror The Exorcist of Emily Rose si Paranormal Activity.

| AidaAmaranta a răspuns:

Ultima casa de pe stanga

| AlexutuDeiu a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cele cu eddy murphy (nu stiu cum se numea dar era eddy murphy hot si el lucra la politie)
Si anaconda 4 tongue

| babygirlmeli a răspuns:

Shutter island straight face

| Nimeni_2549 a răspuns:

The notebook

| Ioana1999 a răspuns:

Cazul 39, exorcist, a nightmare on elm street 2010

| RXN a răspuns:

Seven Pounds, Les Miserables, Blow, The Bucket List si Pink Floyd-The Wall.In toate ma regaseam cate putin si m-au facut sa-mi dau seama cat gresesc din anumite puncte de vedere.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Law Abiding Citizen (2009)

| oanawww45 a răspuns:

Sympathy for lady vengeance :)
http://www.youtube.com/watch?v=mzXbV9a5GA4

| Andry_9831 a răspuns:

Weekend cu mama

| marinuta a răspuns:

Mesaje de dincolo este un film fascinant de groaza si mai e si avatar

| marinuta a răspuns:

A da si am uitat mai e si taranoiul

| cherie a răspuns:

The fourth kind