| KeshaTikTok a întrebat:

Ce film va place mai mult: Twilight sau The Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| Lolll a răspuns:

Twilight; x; x; x

17 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Pai unul este serial, iar celalalt film, asa ca...

| KeshaTikTok explică (pentru mariacris98):

Stiu ca TVD e serial si T e film. Nu-s tuta.

| Diabolique a răspuns:

Fă diferența dintre film și serial.

| Dany19 a răspuns:

Twilight ca film, dar si TVD e super ca serial, dar dintre cele doua aleg Twilight.

| pwp a răspuns:

The Vampires Diaries :X
Il ador, e perfect happy
Si Twilight imi place, dar e film..TVD e serial happy

| Dumnez?u a răspuns:

Amandoua sunt niste vome, ce copie, lipsite de originalitate, si ai nevoie de IQ mic rau de tot, sa crezi ca filmul si serialul sunt de calitate. Apropo, am citit Twilight, toate 4, am citit doua carti din Vampire Diaries, deci stiu ce indrug aici, sunt insuportabile, si cineva cu un minim talent literar, ar putea scrie mai bine.

| Diabolique a răspuns (pentru Dumnez?u):

Sunt doar curioasă, cum ai putut să citești toate cele 4 volume din „Twilight", mai ales că sunt atât de slabe și lipsite de originalitate? Eu recunosc că am vrut să le dau o șansă, dar după primul capitol am închis cartea.

| Dumnez?u a răspuns (pentru Diabolique):

Le-am citit ca pe cartile pentru copii: noaptea, si cu rabdare.Acum,nu neg ca Steph Meyer s-ar pricepe cat de cat. Le are-la nivelul unui copil de clasa a X-a, care se pune sa scrie prima data, fara sa fi citit mai mult de 10 carti la viata lui.Am avut rabdare si am citit, ca sa fiu sigur ca nu sunt hater fara cauza.

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1994 a răspuns:

The vampire diaries!happy

| vehiron a răspuns:

The Vampire Diaries e serial din cate tin eu minte. In orice caz, absolut orice este mai bun ca si Twilight. Film mai stupid ca ala nu cred ca exista. Atat intepretarea actorilor cat si scenariul sunt absolut oribile.

| KeshaTikTok explică (pentru vehiron):

Stiu ca TVD e serial si T e film. Mie imi place mai mult T.

| Magellanaa a răspuns:

The vampires diaries happy

| cata_3464 a răspuns:

The vampire diaries :X big grin

| abcdef13121312 a răspuns:

TVD love struck

| Băă_Issu_1998 a răspuns:

Nee twilight e cel mai fain:X