| strawberrycool14 a întrebat:

Ce filme de groaza va plac cel mai multhappy?

6 răspunsuri:
| Sorinacio a răspuns:

Cele cu mumii fiindca sunt ingrozit de ele.Te tin in suspans si apar pe neasteptate si atunci iti sare inima in sus.laughing

| deeastf a răspuns:

Orphan, cazul 39, casa de ceara, exorcistul, the grudge (1, 2,3),ruinele happy poate le vezi si tu

| βeĺBŷŷ a răspuns:

The Grudge, One missed call, room1408,
Mirrors,Friday the 13th, The ring, Scream Movies.

| loveyouidiot a răspuns:

Chiar ieri am vazut un film foarte tare "The Grudge". Exista mai multe parti, ...cred ca 4 dar nu sunt sigura

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu prea se mai fac filme de groaza cum se faceau in alti ani! Filme gen the evil dead 1-2, drac me to hell, house of wax, wrong turn 1, 2, 3 si 4...

| RoxanaRox a răspuns:

Salutare strawberrycool14! Eu una am vizionat multe filme thriller/horror, insa ultimul vazut mi se pare ca a fost cel mai cel.Acesta se numea "DESTINATIE FINALA 3" in engleza"FINAL DESTINATION 3". Poti sa il vezi si tu, ti-l recomand pentru ca este 90% horrorwinking... Funda?big grin