| nocomment_4400 a întrebat:

Ce filme faine a-ti mai vazut? Deci nu mai gasesc nimic bun la care sa ma uit si mor de plictisealaaacrying
Daca imi sugerati un film super tare care nu l-am mai vazut (nu conteaza genu) fundabatting eyelashes [i promis:*]

9 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Eu ma uitat curand la jumper e cam vechi si la jackers cu astea sigur uiti de plictiseala

| nocomment_4400 explică:

Le-am vazut pe toateee cele care mi-ati sp lucianmoraru17 razvanxd danna flory soulheartcrying(((

| frumushika09 a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa filmele astea, dar eu le-am gasit intr-o revista. cu siguranta nu le-ai vazut pe toate: Eight Below; Balto; The dog who saved christmas vacantion; A dog named Christamas; The 12 dogs of Christams. Sunt toate despre caini. Mai stiu si Memoriile unei gheise, Fara cuvinte si Frumoasa si bestia(adevarata poveste). Stiu multe filme, dar nu imi vin acum in minte.

| florynyk92 a răspuns:

Recente: In time (excelent), Insidious, Grave enconters, Shutter island (excelent), Inception (excelent) astea sunt cele mai tari! Funda pls!

| Caroline07Forbes a răspuns:

Soul Surfer, the Twilight saga( 1 Amurg, 2 Luna noua, 3 Eclipsa, 4 Zori de zi part 1 si 2 (partea a doua din Zori de zi apare in 16 noiembrie 2012)

| Dannadawnn a răspuns:

The Clinic, Rapirea,Dream House,The resident,August Rush,Contagion, The skin I live in, Case 39

| SoulHeart a răspuns:

A walk to remember(O iubire de neuitat)

| razvanxd1 a răspuns:

Disturbia.American Pie.Never Back Down.Norbit.Undisputed 3, Jackass