| Narfundo a întrebat:

Ce filme frumoase de Craciun stiti?! ador filmele astea in perioada asta a anului laughing!

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

It's A Wonderful Life
Home Alone(1, 2 şi 3)
The Nightmare Before Christmas
Miracle on 34th Street

Vizionare plăcută!

| Tynaar a răspuns:

Buna! Pai ti le voi zice in engleza poe unele: Arthur Christmas, Marea Mahmureala(chiar daca nu e de Craciun e placut sa il vizionezi alaturi de cei dragi), Fratele lui Mos Craciun,Singur acasa,O familie de cosmar,A Christmas wedding tail, A golden Christmas, A princess for Christmas si mai sunt frumoase si Harry Potter si The lord of the Rings care sunt minunate vazute in perioada Craciunului