| TheCIC10 a întrebat:

Ce filme gen "Orphan"mai stiti ziceti-mi si mie, mi-a placut mult filmul
Funda+Vot

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Filme cu copii "diabolici"-Godsend, Case 39, filmele din seria The Omen, Joshua(2007),Mikey, Dorothy Mills,The Good Son, The Bad Seed, The Calling

3 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Bună,filme gen Orphan (psihologice) sunt :
°Vertigo(1958)
°Memento(2000)
°Mulholland Drive (2001)
°La vida secreta de las palabras (The Secret Life of Words)(2005)
°Höstsonaten(Autumn Sonata)(1978)
°La vida criminal de Archibaldo de la Cruz(1956)
°Rosmery's Baby(1968)
°Blue Velvet(1986)
°Shutter Island(2010)

| TheCIC10 explică:

Orphan e cat de cat un film de groaza si voi imi dati romanticestraight face

| anonim_9012 a răspuns:

Da, Orphan e super film, mi-a placut si mie la nebunie. Uite The Roommate(2011), la fel ff mult mi-a placut. http://www.youtube.com/watch?v=2FldQayi1FI