| CreepyCrow a întrebat:

Ce filme gen Twilight stitihappy?
sau ceva de dragoste, care sa merite vazutlove struck

love struck

2 răspunsuri:
| AndreeaE a răspuns:

The vampire diaries-este serial cu 3 sezoane il poti urmari pe Vplay, noaptea varcolacului este tot cu Nina Dobrev, A Cinderella Story {2004}. Another Cinderella Story (2008).A Walk to Remember sfarsitul este foarte trist, moare fatasmug the circle secret este un serial superb cu vrajitori tot pe Vplay poti sa-l urmaresti, Suburgatory gen comedie-drama este serial, teen wolf e identic ca Twilight decat in loc de vampiri sunt varcolaci si este serialsmug funda

| qIlusion a răspuns:

Vampire diaries - e serial cauta pe google sa vezi online;] episoadele [ e tot cu vampiri ] funda? puppy dog eyes