| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme imi puteti recomanda?(in afara de :toate cele 3 filme twilight, cele 6 harry potter, cele 3 pirates of caribbean, alice in wonderland, balet shoes, made of honor, cele 3 high school musical, how to be, remember me, hannah montana the movie, last song, therteen, up in the air, first mini"s time, avatar, another cinderella story, the runaways, cele 3 stapanul inelelor, titanic, romeo&julietta, mersi bean holiday).

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Messyhair a răspuns:

Pai...
Percy Jackson and the Olympians(in genul la Harry Potter)
Cirque du Freak Asistentul vampirului(dragut, este SF)
Ring of Nibelungs(este o legenda foarte frumoasa si joaca si Rob Pattinson)(ceva gen Romeo si Julieta)
O alta legenda - Tristan si Isolda (este film, dar o poti citi, este frumoasa)(tot in genul la Romeo si Julieta)
Troia
Gladiatorul(unul dintre filmele mele preferate) Superb :X

| Ballet a răspuns:

Memoriile unei gheishe, pasarea spin, programul de protectie al printeselor, brat, camp rock

| matadoru a răspuns:

Pai ti-as face 5-6 pagini pline cu super filme dar sa-ti zic asa printre altele care imi plac mie. 44 Minute, Snow Dogs, Twisted, Miracle, Cu iubirea la psihiatru, Sex and the city, Vizitatorii, Havana etc

| daii a răspuns:

The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Permis de casatorie
Rapeste-mi inima
Aquamarine
Ca in rai
Dragoste risipita
In slujba vietii
Singur acasa
Combinatie Periculoasa
John Tucker trebuie sa moara
Ce isi doreste o fata
She's the man
American Pie
The notebook
Step up 1, 2
Fiica presedintelui
Dirty Dancing
Coyote ugly
17 again
Eu si printul
Sechestrati in tren
Logan’s War
Camerista
Gorila Joe
Miss agent secret
A fost odata in Mexic-Desperado 2
Dansul dragostei
Tutela
Mama de ocazie
Bolnav de iubire
Inainte de apus
Prieteni si rivali
Fear
Teroare in paradis
Niste talhari pe cinste
A soldier's love story
Pe taramul femeilor
Ringul de foc
Sex and the City, Sex and the City 2

by daiiwinking

| har a răspuns:

Pai eu as recomanda Star Wars toate cele 6 episoade si al 4-lea episod cu piratii din caraibe

| Lady_4667 a răspuns:

Horror : Coşmar pe Elm Street(2010), Căminul Ororilor(2005 şi 2010), Saw(cele 6 filme), Orfana(2009), Cazul 39(2009), Circul ororilor: Asistentul vampirului(2009), Ultima casă pe stânga(2009), Daybreakers(2009), Activitate paranormală(2007), Camera 1408(2007),[Rec](2007), Destinaţie finală(2009), Oglinzi malefice(2008), Un caz de exorcizare(2005), Venin(2005), Vineri 13(2009), Infern de Ziua Îndrăgostiţilor(2009), Shutter Island(2010), Amuzament(2009), Trupul lui Jennifer(2009), 2012(2010).
Dragoste : Prinţul Persiei: Nisipurile timpului(2010), Cititorul(2008), Tura de noapte(2005), Mândrie şi Prejudecată(2005), Iluzionistul(2006), Jurnalul(2004), Agora(2009), Vălul pictat(2006), Parfumul: Povestea unei crime(2006), Întâlnire cu Joe Black(1998), Păcat Originar(2001), Ultimul Cântec(2009).
Animaţie : Shrek pentru totdeauna(2010), Povestea jucăriilor 3(2010), Cum să îţi dresezi dragonul(2010), Tinker Bell şi comoara pierdută(2009), Coraline(2009), In cautarea lui Nemo(2003), Nine(2009).
Comedie : Cele de la animaţie, Singur acasă(1, 2 şi3), Denis, pericol public, R. V., Amnezie cu Surprize, Soacra mea e o scorpie, Acasă la Coana Mare(1, 2 şi 3), Academia de Poliţie(cele 7 filme).
Aventură : Inimă neînfricată(1995), Robin Hood(2010), The Lost Treasure of the Grand Canyon(2008).
Dramă : Memoriile unei Gheishe(2005), Casa de sticlă(2001), Întâlnire cu Joe Black(1998).

Sper să-ţi placă happy
:*

| Lady_4667 a răspuns:

Oooooo daa, am uitat =]]
şi Percy Jackson and the Olympians
Un film bun.
Merit Fundiţa?
love struck

| Lacramioara7531 a răspuns:

Tristan and isolde, hutchiko, pearl harbour, little man, white chicks, the cutting edge 3 sunt filme foarte frumoase:X uita-te, o sa-ti placawinking

| ZeldaSay a răspuns:

Taken, the unborn, underworld, district 9. dorian gray, apel misterios, indiana jones etc.

| Alexandra_9396 a răspuns:

The grudge, american pie, puicuta cu cocosel, step up1, step up2, american virgin, dadaca Mcphee