| Auras95 a întrebat:

Ce melodii credeti ca ar merge pe un clip de revelion cu poze si clipuri integrate in el?

8 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Oliver Twist, Turbo Fin, Vreau sa beau sa ma fac manga.

| obsercvayr a răspuns:

Poftim melodiia
http://www.youtube.com/watch?v=GS4-HRDx_5o
doar ca nu stiu cine o canta, dar vei putea downlada mp3 cu cover youtube!

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Melodii cu ritm de club, gen melodiile din Fresh Top 40 (doar seara de revelion este de petrecere, nu?winking )

| unconnected a răspuns:

Nu cred ca ar merge muzica de club cum s-a mai zisthinking Eu cred ca ar merge o melodie care sa-ti aduca aminte cu drag de revelion. Ceva asa...pe care sa nu-l uiti asa repede, o amintire permanentahappy.Ma gandesc la ''Timpul'' cantat de Paula Seling.

| Swal a răspuns:

In orice caz nu manelehee hee te ajuta si un sfert de raspuns neah laughing?

| YonutWolf98 a răspuns:

CRBL-Petre
big grin FUNDA?

| nonXples a răspuns:

Inna - I need you for Christmas
http://www.youtube.com/watch?v=z1fcul4yn1M

| TutzuLoveLove a răspuns:

Palfi-Lopata Carna, Loti feat Vali Vijelie-Sa urnesti doua femei