| anonim_4396 a întrebat:

Ce nota imi dati pentru melodia asta de la Gakkou No Kaidan? (POVESTI CU FANTOME/Ghost Stories) \m/? link la inceput e misto : http://www.youtube.com/watch?v=6azwB4KYtI0

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

10/10. E singurul anime la care stateam sa ascult ending-ul. Imi placeau partile in engleza. xD

3 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Nu mi s-a parut niciodata potrivita partea cu "sexy, sexy" asa ca ii dau 8 din 10. Melodia in sine e mortalalaughing

| Cretaker a răspuns:

Mi-o amintesc, erau serile alea cand pe A+ dadea episoade numai sambata si duminica...si God, cat asteptam pana tarziu sa ma uit la ele.

| Sayakoo a răspuns:

Logic ca nota 10 + pentru ca si eu st fana anime si chiar ador melodiile deci asta e super mai ales si serialelewinking