| razzyuk a întrebat:

Ce o sa se mai intample dp voi la iubiri secrete in special cu delia si radu?

Răspuns Câştigător
| Aisha a răspuns:

Eu cred ca delia va fi snopita in bataie si va intra in coma. apoi radu isi va da seama ca o iubeste si se duce la ea la spital ea se trezeste si ii cere lui radu iertare pentru tot ce i-a facut si apoi ii spune unde sunt niste dovezi impotriva lui madalin si ii spune sa faca cu ele ce crede el de cuvinta. Apoi moare iar radu face o obsesie sa o razbune pe singura iubire a vietii lui delia. Asa se departeaza de familie de prieteni de cluburi de fite, de tot ce insemna viata pentru el si cel mai grav de ionutz. il urmareste pe madalin zi si noapte pentru ca doveziile de delia nu erau suficient de compromitatoare ca sa il afunde de tot. Cand in sfarsit reuseste sa il inregistreze cand de fata cu anda isi marturiseste toate crimele, inclusiv condamnarea la moarte a deliei. Se duce la tatal lui andrei ii arata dovezile se incepe un proces lung care ii va avea ca inculpati pe anda si madalin. Valeria in una din zile se duce in arest la madalin, iar el reuseste sa o convinga ca singura solutie ca el sa iasa de aici este sa il acuze pe radu ca e nebun. Iar ea asa si face in momentul cand trebuie sa dea declaratie impotriva lui madalin zice ca radu a innebunit dupa moartea deliei si ca e obedat de razbunare. Asa madalin si anda sunt eliberati iar radu ajunge la ospiciu. Acolo madalin plateste niste doctori ca sa il tina mereu sedat (el avand antecendente cu drogurile ii fac foarte mult rau face crize), iar valeria incepe sa aiba vise cu delia sapunandu-i acelasi lucru : - nu a fost bine ce ai facut valeria, radu o sa moara si asta numai din vina ta! Nestiind ce sa faca valeria se duce confuza si ii cere sfatul lui eugen, iar eugen cand aude de ce a fost in stare valeria pentru a apara un mincinos pe care oricum avea motive sa nu il iubeasca il da afara pe madalin din casa. o duce pe valeria in strainatate la o sora de a lui ce lucreaza la o casa de binefacere casa isi mai linisteasca gandurile (terapie prin munca) cu greu il elibereaza pe radu de la sanatorui si il duce la un specialist in acest gen de probleme. Dar specialistul fiind chiar mama lui ionut fosta lui iubita si mama fiului sau. insa ea a mai ramas o data insarcinata de data asta avand o fetita. Se dovedeste ca toate dovezile lui radu sunt adevarate madalin este condamnat la inchsoare pe viata, iar anda nimereste in aceeasi camera cu fosta colega a deliei cea pe care o platita de madalin si responsabila de moartea deliei. Madalin este omorat de niste detinuti platiti de niste dusmani mai vechi. Si asa anda ramane singura avand de ispasit o pedeapsa de 30 de ani. Eugen isi gaseste o doamna pe matrimonale de varsta lui si se casatoresc, maria isi revine si ramane cu andrei, valeria se intoarce in tara si divorteaza de mircea, miercea ramane pe drumuri fiind un simplu functionar la o firma stand in chirie. Maestrul lui andrei ramane cu laura, laura pierdand a doua sarcina cu mircea. Radu ramane cu cei doi copii al lor sa ii creasca fericit dupa ce i se arata delia in vis si ii spune ca si-a dus la sarcina la bun sfarsit si ii multumeste ii ureaza tot binele din lume si sa fie fericit. Deci asa se termina totu cu bine... asa imi imaginez eu desi nu cred ca se apropie deloc laughing. Funda? :X:XX:X:

3 răspunsuri:
| Sheili a răspuns:

Dupa parerea mea nu vei gasi niciodata asteapta serialele si vei afla. FUNDITA PLSSSSS

| katrina21darrell a răspuns:

De ce i-ai dat fundita lui aisha ...nu e aproape nimic adevarat. Delia nu moare radu nu il urmareste pe madalin radu nu se indeparteaza de familie. NIMIC.

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Presupun ca ajunge la inchisoare delia si radu se casatoreste cu blonda. sper eu o urasc pe delia