| ღvampireღ a întrebat:

Ce parere aveti de familia Originala din The Vampire Diaries?

6 răspunsuri:
| Mafia4ever a răspuns:

Imi plac, adica a facut bine mama lui Klaus ca l-a iertat, totusi este fiul ei, dar daca o sa se razbune pe stefan si damon e rau, oricum nu cred ca o sa-i lasa toti fratii lui klaus. Ce pot zice este ca-si joaca toti rolurile extrem de bine happy

| IoanaBogdana a răspuns:

Mie imi plac si sper ca mama lor sa se razgandeasca si sa nu-i omoare pe toti! Imi place mult de Elijah, iar Klaus s-a purtat foarte frumos cu Caroline, facandu-i acel desen si oferindu-i rochia aia. Mai mult ca sigur ca este indragostit de ea. Eu sper sa nu moara nimeni din aceasta familie Originala!

| mariacris98 a răspuns:

Imi place familia lor pentru ca aduc suspans in serial si este bine ca mama lor l-a iertat pe Klaus pentru ca fara el nu mai era la fel actiunea, adica nu mai avea cine sa le puna "bete-n roate" Elenei, lui Damon si lui Stefan.

| ema_3192 a răspuns:

Mie imi pare atat de rau k stefan a devenit asa...atat de mult am plans.crying

| alexutza9000 a răspuns:

Sincera sa fiu imi place doar de kol si klaus

| alexutza9000 a răspuns:

Mie imi plac toti actori.