| katherine585 a întrebat:

Ce parere aveti de filmul care urmeaza sa fie lansat The mortal instruments? V-ati duce sa il vedeti? Credeti ca au ales actorul potrivit pentru Jace?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nicio părere, deocamdată, să apară mai întâi și apoi comentarii și aprecieri (bineînțeles că m-aș duce să-l văd). Dacă Jamie Campbell Bower a fost bine ales pentru pers. Jace Wayland? s-ar putea. Jamie Campbell Bower este un actor în plină ascensiune, a jucat în destule filme până acum și alături de distribuții remarcabile. După ce va apărea filmul și după ce îl vom vedea, s-ar putea să spunem că a fost chiar mortal Jamie Campbell Bower în rolul lui Jace.

| roberta7087 a răspuns:

Actorul care a fost ales pentru jace nu mi s.a parut deloc potrivit. Dar parca imi place mai mult de Dominic Sherwood care il joaca pe Jace in Shadowhunters ( serialul facut dupa seria instrumente mortale