| dayanaa a întrebat:

Ce parere aveti de filmul "Salt"? Eu cred ca ar trebui facuta o continuarebig grin si ii dau un 10+:Xlove struck

4 răspunsuri:
| RA94 a răspuns:

Este prea clasica idea o poti gasi in orice film de actiune, in rest este misto

| dayanaa explică:

Dap. daca ma chinui pot gasi un alt film cu o actiune cam la fel. insa e foarte dragutel. iar Angie e mortala:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idea este una de milioane, productia si actrita de jos palaria. Da, mie imi place mult filmul "Salt".happy

| CescDanutz a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte previzibil de la jumatea filmului... oricum e bunicel filmu si ar merita o continuare, dar de obicei partea a2a nu se ridica la nivelul primei parti