| IoanaIvi a întrebat:

Ce parere aveti de filmul TITANIC?
Mie imi place doar partea cand se scufunda vasul in rest e prea siropos.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

nu mi a placut niciodata filmul asta[poate din cauza ca nu are un final cu happy end]

| Laura a răspuns:

Un jeg de film.

| MihaelaStyles a răspuns:

Pe mine m-a impresionat filmul, nici mie nu mi-a placut ca era prea siropos dar nu stiu de ce mi-a placut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut filmul. A fost destul de bun. Leonardo DiCaprio este printre actorii mei preferati. Zici ca este siropos? Pai asa sunt majoritatea filmelor de dragoste.

Răspuns utilizator avertizat
| psty a răspuns:

Un film placut. Nu extraordinar, dar totusi placut.

| Azonto a răspuns:

Un film bun cu un final extraordinar