| FroddoLikesBlood a întrebat:

Ce parere aveti de Pretty Little Liars? Si cine credeti ca e A(Alisson)? Fundaa.

3 răspunsuri:
| Diiiaaa a răspuns:

A e chiar Alisson deoarece cea care a murit era sora geamănă a lui Alisson.

P.S Serialul e superb :X Abia aștept episodul din octombrie

| ICanSeeAll a răspuns:

Mie imi place foarte mult. Pe langa Jenna si Gerret mai e cineva si ar fi foarte interesant daca ar fi ca in carte. Ca cea care a murit sa nu fie Allisson, ci sora ei geamana si Alli sa fie A.

| Rosemarie a răspuns:

Pai...serialul este difert de carti. Adevarat, urmareste acea actiune, dar...nu e aceeasi.
Ma gandeam ca A sa fie Alison, pentru ca la sfarsitul episodului din prima parte a sezonului acea chelnerita i-a spus "pretty eyes". Si i-a mai zis cineva asa...
oricum.Jena si Garret singur nu sunt A. Ei au omorat-o pe Alison, dar nu sunt A. Daca ra fi fost, Jena ar fi stiut ca fetele numai au filmarea aceea.asa ar fi spus tuturor ca din cauza lor numai vede.
Oricum...A poate fi oricinestraight face In carti.la inceput, este Mona, apoi adevarata Ali.
Sora geamana a lui Ali era nebuna, iar parintii au trimis-o pe Ali la un azil, in locul suorii ei. Sorsa a murit si Ali le trimitea mesaje fetelor. Asta este actiunea din carti, dar...nu stiu. Poate ca nu pastreaza aceeasi actiune si in srial.
Dar daca am sti de-acum cine este -A s-ar pierde tot acel suspans, spun eu...