| HELLBOY32 a întrebat:

Ce parere aveti de serialele True Blood sau Breaking Bad?

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

La calitatatea tuturor sezoanelor, Breaking Bad...din pacate True Blood si-a pierdut calitatea pe care o avea in primele sezoane. Dupa parerea mea, de la sezonul 5 deja nu mai prea merita vazutsad

| antimulte a răspuns:

Bune, dar mi se pare mai frumos True Blood.

| thalyslly a răspuns:

Breaking bad e super tare cel putin primele sezoane dupa parca o prea lunesc dar e mortal

| dodo222 a răspuns:

Breaking Bad nu stiu..insa True Blood chiar merita vazut. La inceput poate o sa ti se para un pic plictisitor insa pe parcurs o sa devina fooarte interesant :X

| tibi1701 a răspuns:

Niciuna nici alta, eu zic The Walking Dead

| Saibot95 a răspuns (pentru tibi1701):

Inca un fan The walking dead.Astept sezonul 5 cu nerabdare!