| MarinaMrn a întrebat:

Ce parere aveti de serialul narcisa salbatica dar mostenirea?

10 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Eu privesc in fiecare zi Narcisa salbatica e un serial cu foarte mult suspans.Acum ultimele episoade a inceput sa fie si ma interesant cind Eliza doreste sa se casatoreasca cu Tudor dar totusi cred ca pina la urma va ramane Tudor cu Narcisa ei chiar se potrivesc si se iubesc,happy

| helpu a răspuns:

Urate!

| Deea a răspuns:

Narcisa imi placee :X mult. Dar mostenirea nu stiu ca nu m-am uitat.

| Vlad_5409 a răspuns:

Despre Narcisa salbatica nu-ti pot spune ce parere am ca nu il urmaresc dar despre Mostenirea pot sa spun ca imi place si il urmaresc episod cu episod. Este foarte comic dar are si multa actiune.

Răspuns utilizator avertizat
| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Ma uit la Narcisa Salbatica si cand se termina la mostenirea. Sunt frumoase amandoua... Tu ce parere ai despre aceste doua seriale?

Pup Deea

| iza03zu a răspuns:

Narcisa Salbatica este super tare.cel mai tare film pe care l-am vazut nu am pierdut nici un episod dar mostenirea habar n-am cum e nu ma uitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la Narcisa ma mai uit uneori si e super filmul.Mostenirea nu-mi place

| Funditssa a răspuns:

La mostenirea nu ma uit big grin Dar Narcisa Salbaticaaa e un film soooperb :X:X:X:X!

| MaGy_5223 a răspuns:

Narcisa salbatica e naspha, mostenire e draguthappy