| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de trailerul de la piratii din caraibe 4?: http://www.youtube.com/watch?v=KR_9A-cUEJc... dar de tema muzicala? http://www.youtube.com/watch?v=ZVoFymy3IMU&feature=relat ed. eu le ador pe ambele, de abia astept sa apara filmul!

Răspuns Câştigător
| Revy a răspuns:

Si eu la fel, O captain Jack Sparrow astept sa te intorci! ma bucur ca mai sint fani ca si mine ^^

4 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Este misto rau filmul, si eu abia astept sa mai apara la tv.Trailerele sunt foarte faine

| NoChanceForUs a răspuns:

Era clar ca va fi 3D.Pai ce pot spune... abia astept sa-l vad si.Aye aye, set the sails, you dirty pirates! Full speed forward!

| semix a răspuns:

Salut. da sunt un fan :-> cred ca o sa fie EPIC big grin

| Candy a răspuns:

Sunt minunati! i-am vazut toate episoadele dar 4 nu am stiut ca trebuie sa vine. sunt minunati.imi place si muzica, pare dinamika dupa parerea mea.
primesc funditabatting eyelashes
Daca nu un votbatting eyelashes dar nu un vot andikapat good luck