| ellaella a întrebat:

Ce parere aveti de zvonul conform caruia actorii principali din Twilight (Bella si Eduard) se vor casatori in decembrie? Si mai mult, au ales sa fie cununati de o preoteasa voodoo :)
http://www.infomariaj.ro/......odoo/2056/

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Eu nu cred tot ce se scrie pe internet despre ei sau despre alte vedete, totusi vom trai si vom vedea : )).

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi trebuia sa faca si asta pana la urma, iar cu nasa vodoo nu prea ma mira ca si asa sunt un cuplu cam ciudat.

Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mai parca zici ca esti Answer!
Cu prostul ala n-ai ce vorbi.
Nu, nu au o nunta, nici normal si nici voodoo, doar s-au despartit, nu?

| ThinkPink a răspuns:

Ciudat, mie imi place de ei, desi totusi ar fi ciudat

| Cherry56 a răspuns:

Trebuie sa fi foarte credul ca sa crezi asa ceva oh go on cei 2 au declarat de N ori ca nu sunt impreuna si ca nau fost niciodata x_x o singura data la Oprah au zis in gluma ca sunt impreuna si au sarit toti ca apuktii oh go on

mira
| mira a răspuns:

Pentru cei mai multi stirea are o valoare neutra.