| LauraGreeen a întrebat:

Ce parere aveti despre A Walk to Remember?

7 răspunsuri:
| JustYourHeroine a răspuns:

Un film minunat,
Si merita de vazut
celor...
Care nu l-au vizionat!
Cam atit.

| RyugaHideki a răspuns:

Didn't saw it

| Tobias78 a răspuns:

O chimie perfectă! Un film de nota 10!

| Gabitzooo a răspuns:

Cu siguranta e cel mai Trist film pe care l'am vazut. dar si f Romantik. e sublim l'am vazut de 3 - 4 ori la rand. si tot nu m-am plictisit. de fiecare data plag ptc e trist si pentru ca nu este corect cea ce se intampla cu fata.Un astfel de film n'am mai intanlit si nu cred ca voi mai intalnii prea curand. Recomand la toata Lumea :X:X

| Gabrielaaaa a răspuns:

Mie mi se pare cam trist dar, foarte romantic.Cred ca nu l-as mai putea vedea inca o data pentru este foarte trist!

| bunnycute a răspuns:

Nu am cuvinte!
L-am vazut de n ori si tot nu m-am saturat de el.
Este superb! Unul din cele mai frumoase filme de dragoste.

| amy1234 a răspuns:

Superb :X Un film foarte frumos de dragoste dar foarte trist