| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Adrian si mama lui de la Mireasa pentru fiul meu?

16 răspunsuri:
| tinka a răspuns:

Pai lui Andrian nu-i pot reprosha nimic, e un "barbat" care nu cunoaste bunul simt... de vina sunt parintsii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu urmăresc zilnic emisiunea dar cred că mama lui e foarte influenţată de ce face şi ce zice Adrian. Oricum, sunt doar câteva cupluri, 2 cred, e mai mult un circ decât o emisiune matrimonială. Părerea mea!

| Addaa1998 a răspuns:

Eu cred ca sunt actori cu totii!
Pfffffffffffffffffffffff am o parere foarte urata despre prostia asta de emisiune la fel si toate celalalte de genul!
Falsi!
E varza!

| lSummerl a răspuns:

Ei vor bani si pentru asta destrama celelalte cupluri cum a facut cu Andrada si Catalin.Nu stiu dc ii sustine atata lume

| Nuamchefazi a răspuns:

Nici eu nu inteleg cum de atat lume ii sustin si sunt cei mai mincinosi de acolo, adica toata lumea e nebuna si eu sunt cei mai destepti. nu inteleg cum fanii lui nu isi dau seama

| JulianaMark a răspuns:

In sfarfit cineva de parerea mea. toata casa e impotriva lor. si totusi au o mulime de mesaje de incurajare. asa ceva e imposibil

| Addaa1998 a răspuns (pentru JulianaMark):

Dupa ce te mai uiti stiind ca nu iti place emisiunea?

| JulianaMark a răspuns (pentru Addaa1998):

Nu am zis ca nu imi place, doar ca un anumit concurent strica totul in emisiunehappy

| Addaa1998 a răspuns (pentru JulianaMark):

Ooops! SCUZE!
Nu am stiut, am tras concluzii pripite

| JulianaMark a răspuns:

E foarte ciudat... Cred ca toate astea sunt facute din adins doar pentru audienta...

| oTrueBlood a răspuns (pentru JulianaMark):

Cine stie..eu cred ca totul e real.dar oameni de asa nesimtitre ca acestia nu am mai vazut..si Edina la fel ca ai.

| JulianaMark a răspuns (pentru oTrueBlood):

Stiu. sper ca Dragos si Alexandra sa castige.

| oTrueBlood a răspuns (pentru JulianaMark):

Da. Sa speram..chiar merita!

| oTrueBlood a răspuns:

Falsi!

| oTrueBlood a răspuns:

Da..chiar nu inteleg cum..sunsinatorii lor..nu vad ce fel de persoane sunt, cata lispa de bun simt! Jignesc pe toata lumea si nu li se face nimic, chiar imposibil..pana si eu care am 15 ani gandesc altfel lucrurile!

| oTrueBlood a răspuns:

Chiar am urmarit emisiunea de la ora 12 ..si am fost mai mult atenta la gesturile lui Adrian.El in afara de a enumera lucruri pe degete si de a spune' s-a legat de mama mea, au jignit-o pe mama mea.' altceva chiar nu stie.