| alex50 a întrebat:

Ce parere aveti despre ce s-a intamplat in aceasta sambata la Nora pentru mama5?

1 răspuns:
| postpusul a răspuns:

Concep aceasta emisiune televizata ca fiind o metoda de cretinizare a oamenilor care deja sunt afectati de febra televizorului. in concluzie atat cei ce fac si isi joaca rolul pentru bani, cat si ce cei ce asista si accepta aceasta racolare a bunului simt sunt niste...Nu zic ca nu ma lasa regulile inpuse de site dar stiti voi la ce cuvant ma refer.