| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Ce părere aveţi despre cum s`a terminat "Narcisa Sălbatică"?
Tudor şi Narcisa[şi copilul] o să moară?
Cum va fi următorul sezon dacă ei mor?

4 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Personajele principalr nu mor niciodata! Adica serialul se numeste ''Narcisa salbatica'' si tocmai narcisa sa dispara din peisaj?laughing

| NothingImportant200 a răspuns:

Nu cred ca vor muri... Celalalt sezon crezi ca va fi despre Eliza?laughing Sau Mioara? Sunt 100 % sigura ca nu vor muri oh go on

| aNOnim876887686786 a răspuns:

Nu cred ca mor... oricum Cristian a murit.deci...vor aparea noi personaje in sezonul urmator care va fi In august

| anushkღ a răspuns:

Nu cred ca mor ar fi chiar dramatic

poate ala care l-a ajuta p cristian poate ar fi pus suc sau ceva sau poate iar fi facut ceva semne cristian...

urmatorul sezon din cate am vazut va juca si bianca dragusanuhee hee

mai vedem pana la toamna:*

fundita?:*