| greeneyesforever25 a întrebat:

Ce parere aveti despre desenele "happy tree friends"?

6 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Sunt sadice dar amuzante

| xl0llip0px a răspuns:

Cu toate ca au grafica in asa fel incit amintesc de niste desene animate pentru copilasi mici, sunt foarte violente.Par destul de amuzante pentru adolescenti. happy Prea mult sange strica.dar totusi ma fac sa rad. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ft violente dar amuzante laughing

| XxDeeDeexX a răspuns:

Sall dude!
"Happy three Friends"?thinking prea tari...ma prapadesc de ras sunt PENALElaughing)bine acum depinde cum le vad toti si dupa mine mai tine si de caracter...adica eu sunt sadik(daca nu masokistarolling on the floor)poate de aia`mi si placlaughing

| DayaneSan a răspuns:

Naspa, mie una nu imi plac.

| byalasama a răspuns:

Prea sadice sa nu te amuze!laughing eram de Rev cu niste prietene si pe la 5 dimineata de plictiseala am inceput sa ne uitam la Happy Tree Friends si am inceput: "Baaa, ala seamana cu tine! Si celalalt cu eaa!"rolling on the floor