| ComatoseWine a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "Irreversible"? As vrea sa il vad si vreau sa stiu daca merita urmarit cu placere.
As vrea sa mai stiu daca e genul de film pe care trebuie sa il vezi singur.laughing

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Ai citit rezumatul, nu?
Merită urmărit cu plăcere. Plăcere morbidă. Și da, e de preferat să-l vezi singur, poate incomoda oamenii de lângă tine.
Părerea mea despre film e irelevantă.
Numai bine.

4 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

E bun filmul.
Eu vad foarte multe filme printre care si asta.
Merita urmarit cu placere.

| Liiiax99 a răspuns:

Filmul are foarta multa drama, crima, erotica si mister.
Incepe brutal, haotic, enervant chiar. Numai franturi de personaje.
Mai tarziu apare si aceasta femeie care dupa se urateste de ce i se intampla. Violul.
Finalul se termina frumos.
Un film original si destul de crud.

Nu-i sfatuiesc pe cei mai sensibili sa se uite pentru ca vor ramane bantuiti.
happy

| FlorinSimonca a răspuns:

Cu siguranţă merită vizionat.Ţi-l recomand.