| Titi123688 a întrebat:

Ce părere aveți despre marii actori ce au jucat în filme 18+ cu tente pentru adulți? Credeți că cariera lor a fost influențată în mod expre de acele filme?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La filmele pornogarice nu se uita toata lumea si chiar nu pasa nimanui daca le-a infleuntat cariera sau nu, ca oricum si-au distrus-o in viata reala, ca-s recunoscuti.

| sierra1 a răspuns:

Ți se pare că Peteer O'Toole sau Helen Mirren au avut vreo problemă (negativă) pe chestia asta?

Nope!