| Fluffy a întrebat:

Ce parere aveti despre parodia filmului "Twilight",-"Vampires Suck"?

Răspuns Câştigător
| Andrea28 a răspuns:

E o parodie super.
Nu m-am putut opri din ras xD

10 răspunsuri:
| AlLy_4922 a răspuns:

:*:*...place twilight

| adriangabor92 a răspuns:

Super

| zer0 a răspuns:

Prea tare parodialaughing

| littlesunshine01 a răspuns:

Este foarte tare. e un film foarte amuzant dar mi se pare putin stupidbig grin adica, twilight e un film superb:X:X:X

| andradat a răspuns:

Mai e inca o parodie care am vazut'o mai demult. Dar e mult mai prost regizata, se cheama Taintlight.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

L`am vzut azi noapte
atata am ras laughing)
unele faze au fost asa de comice

| SuperMagicSmile a răspuns:

Chiar daca urasc filmele twilight si iubesc parodiile stupide, filmul asta nu mi-a placut.deloc

Răspuns utilizator avertizat
| mihaelabr a răspuns:

Desi imi place twilight recunosc ca la trailer-ul parodiei am ras laughing
dar tot filmul e o prostie; n-am putut sa ma uit la toata parodia, mi s-a parut ingrozitor de plictisitoare happy

| mihaelabr a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vHkPJ1ACLrg astai traileru super funny :)) mai ales ultima secventa :))

dar, cum am mai zis, filmul e plictisitor...