| Daria a întrebat:

Ce parere aveti despre "Pretty little liars", dar despre "The vampire diaries"?
Si cine credeti ca este "A"?hee hee

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Îmi plac la nebunie ambele seriale...pretty little liars este chiar ultimul care l'am văzut. Aştept cu nerabdare următoarele episoade... şi A bănuiesc că o să fie un mister total multe sezoane de acum înainte, doare ăla e tot farmecul serialuluilaughing

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Ador ambele seriale :X Cred ca "A" este fata aceea oarbabig grin

| pwp a răspuns:

Ador The vampire diaries love struck love struck love struck
mai ales pe damon, care e superb
se potriveste de minune cu elena!

| veronica a răspuns:

Cred ca tocilarul e "A" parerea mea nu poti sti niciodata si serialul e frumos asteptam in ianuarie serialul urmator iar despre v. d. nu am cuvinte, e cel mai frumos serial pana acum pe care l-am vazut.

| ALice_4674 a răspuns:

Pai Hanna crede ca A e Mona. Dar pe wikipedia scrie ca s-ar putea sa fie Ian

| Tymmi a răspuns:

The vampire diaries e suuuper fain.Are niste actori suuuperbi:X