| MistikkGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Heroes?

Răspuns Câştigător
| Unnamed_5767 a răspuns:

Mia placut foarte mult. M-am uitat la primul si al doilea sezon pe internet (nu am avut rabdare sa astept fiecare episode de la TV tongue). Este foarte interesant. Cred ca am sa incep sa vizionez din toate sezoanele.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-a placut foarte mult. L-am vazut in intregime inca de cand a aparut. Este in topul serialelor mele preferate. Super tare!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

M-a dezamăgit primele două sezoane păreau ok dar după deja povestea s-a complicat prea tare au lungit-o fără sens. Rezultatul fiind şi faptul că nu au mai primit un nou sezon şi că serialul e considerat terminat. Asta e. Baftă!

| littlesunshine01 a răspuns:

Foarte tare, nu am vazut decat cateva episoade dar mi-au placut