| LanaDelReyFan a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul narcisa salbatica? mie nu-mi place... voua?

Răspuns Câştigător
| Annie a răspuns:

Mi se pare o tampenie!

24 răspunsuri:
| iTami a răspuns:

Oribil. nici mie.

| LanaDelReyFan explică:

Asculta,ruccsy e un serial groaznic...crek si soramea putea sa fac unul mai bun si are 5 @ni!

| LanaDelReyFan explică:

M-am uitat la acest serial si era sa adorm de plictiseala...

| LanaDelReyFan explică:

O ba nu malina m-am uitat sa vad si eu la prostie va uitati si ti-am zis nu stiu ce e asa de interesant.

| LanaDelReyFan explică:

Malina asta-i picatura care-a umplut paharul eu nu mi-am facut cont aici cont ca sa fiu injurata de ceilalti am vrut doar sa va stiu parerea da? si tu malina ai intrecut masura ti-as zice ceva da nu pot aici.

| LanaDelReyFan explică:

Sunt fata si ma cheama ioana ia mai taci din gura si tu si malina

| LanaDelReyFan explică:

A si sa stii ca-s mai maare si decat maly, o cheama malina

| LanaDelReyFan explică:

Tu vb?

| LanaDelReyFan explică:

Nu chiar deloc pe tine sa stii pentru ca n-are de ce sa-mi fietongue

| LanaDelReyFan explică:

Da andreea

| SandraC a răspuns:

Ioana asta e cea mai stupidA intrebare de pe acest site.Adick vrei sa dai fund celui care nu-i place fiecare are parerea lui.Nu poti spuna ca au dreptate cei carora nu le place. Sfat:incearca sa pui intrebari interersante care deschid un subiect.Ce sa-ti fac daca parintii tai nu te lasa sa te uiti la televizor la ora 10. Fara suparare.

| SandraC a răspuns:

Am vrut sa zic funda(nu fund)

| SandraC a răspuns:

Nu ti se pare interesant:nu te uita, nu comenta

| SandraC a răspuns:

Uita-te in continuare pe Minimax

| SandraC a răspuns:

Vai Ioana,ce texte interesante...(ha, ha, ha)De unde le-ai invatat? Ce stupid!

| SandraC a răspuns:

RuCssy ai mare dreptate

| SandraC a răspuns:

Esti mai mare cu cateva saptamani, dar mintea ta nu e mai mare

| SandraC a răspuns:

Degeaba esti uh mai mare, daca mintea inca nu ti-ai maturizat-o

| SandraC a răspuns:

Da,eu vorbesc.CIUDA?!

| oxannabelle a răspuns:

Ce`l mai frumos serial love struck
dc sa nu`ti placa? :o
convinge`tewinking uita`te pe a1 la ultimul ep si apoi spune cum ewinking

| oxannabelle a răspuns:

Ionyka sau cum naibi te cheama.mie imi place acest serial...ce pnm.nu ma int pe mine ce iti place sau ce nu.crezi ca la annie nu ii place serialul? hai ma happy a scris ca e o tampenie pentru ca sa ii dai funda.deci.ai ceva impotriva? draga mea, trebuie sa vada toata lumea ca esti proasta? tine pentru ai taiwinking JetH!

| oxannabelle a răspuns:

Asta`i baiat laughing ionica rolling on the floor ce mai nume laughing)laughing)
hai sa spunem ca te intelegem...esti la varsta asta happy eu iti dau 4 ani la scris [ daca se poate si mai putinwinking ] si 9 ani la fata.sau 8 thinking
esti groaznica fat`o!winking
ce te apuci sa intrebi pe TPU.i`a auzi laughing rolling on the floor :: " Ce parere aveti despre serialul narcisa salbatica? mie nu-mi place... voua? "
thomne fat`o rolling on the floor)
maly.ai dreptate.cam pune fata asta inrebari asa aiurea thinking
ai dreptate laughing ionica du-te pe minimax laughing rolling on the floor

| DJMaryus a răspuns:

Este cam salbatica D

| DeeaDedeea a răspuns:

Narcisa salbatica e un seriala misto.l-ai urmarit macar sa il vezi cum e?