| cotincotin a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul nikita?

Răspuns Câştigător
| andreeaskumpic a răspuns:

Eu urmaresc versiune noua iar pe cea veche nu stiu cum e dar pot sa iti spun ca cea noua produsa de CW e fenomenala si abia astept urmatorul sezon si de la primul ep nu m+am oprit pana nu am terminat toate ep care erau deja stiu ca intro seara l-am descoperit si am stat pana la 2 noaptea de la 8 seara si am vazut 5 episoade BESTIAL

3 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Versiunea veche sau cea noua? cea noua e super, abia astept sa inceapa urmatorul sezon

| ovidiu8msn a răspuns:

Interesant, dar in acelasi timp o porcarie.

| cotincotin explică:

Versiunea noua