| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela de pe antena 1 Narcisa salbatica? Si despre melodia d finalbig grin?

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Aseara m-am uitat putin, nu mi se pare cine stie ce:d

| mgtow a răspuns:

Eu m-am uitat putin azi seara si nu mia prea placut ca inchizesem leptopul si m-am pus la condus camionul, pa si o noapte pufoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cine stie ce...mai fain e iubire si onoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Cristian Popa, pacat ca nu apare mai mult, Gabriel Dutu individul din rolul principal este prea batran, incercati s-o cuplati pe Narcisa cu David, faceti-l bisexual, povestea este interesanta, dar va rog actori mai tineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunabig grin.cine stie cun se cheama melodia aia de la final? cine imi zice si mie plz:X?

| Vicjac a răspuns:

Mi-a placut foarte mult mai ales cum joaca Alina si Draga Olteanu.
Foarte natural.