| Cookie166 a întrebat:

Ce parere aveti despre True Blood? Va place?

8 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

M-am uitat la vreo 4 ep dar nu m-a captivat asa ca am renuntat sa ma uit.Nu sunt o fana a serialelor americane, dar daca tie iti plac, asta conteazahappy

| Cookie166 explică (pentru JiHyun):

Eu ma uit la seriale americane si vroiam sa stiu parerea voastra ca sa ma uit la True Blood. big grin

| InnocentLoovee a răspuns:

Am incercat si eu sa ma uit, m-am uitat la 5 episoade, si pot sa jur ca abia asteptam sa se termine. Pot sa zic ca am o rabdare de fier, e doar parerea mea, mie mi se pare plictisitor.

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
E un serial foarte bun, imi place! Merita urmarit.
Sa ai o zi frumoasa!

| Jennelle a răspuns:

Bună.True Bold....nu îmi place...îl ador!

| thepuffulette a răspuns:

Am vazut doar cateva episoade si mi-a lasat o impresie destul de buna, ma voi uita dupa ce ajung la zi cu celelalte seriale pe care le urmaresc big grin

| nafets a răspuns:

E foarte cool

| Urs_Silviu_1989 a răspuns:

Mai iesi pe afara