| miha96 a întrebat:

Ce personaj animat credeti ca va caracterizeaza? cel mai explicit raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| StayChill a răspuns:

Mulan.Nici eu nu sunt prea acceptata asa cum sunt si incerc sa fiu cum mi se indica.Cu toate acestea, mai am scapari de ''myself'' :d.Ca si ea, si eu mi-as dori sa fiu macar pentru o zi cum ar vrea toata lumea, dar...nu sunt toti la fel! :d

4 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Naruto desi sunt fata. Sunt impulsiva,imprevizibila,am energie, sunt ambitioasa, independenta, copilaroasa, foarte incapatanata si orgolioasa, dar prietenoasa si dornica de a-mi oferi ajutorul neconditionat. happy

| dianadienutza142 a răspuns:

Poi pe mine pinochio ca minteste mereu, pe cenusareasa ca vine tarziu acasa, si cam atat. Fundita?

| catalinnaelena a răspuns:

Donald laughing

| carmina13 a răspuns:

Buna.eu sunt fata dar sasuke e anime-ul care ma caracterizeaza cel mai mult:misterioasa. urasc aproape toate persoanele care nu gandesc.cu un singur scop in minte.ambitioasa,aaaaa si ar mai fi light yagami din death note.eu chiar am fost de partea lui tot serialul fiindca incerca sa schimbe lumea.bn ca apoi si-a cam pierdut controlul. asta e acum, fiecare cu parerea lui