| emm a întrebat:

Ce personaj va place mai mult din twilight?
edward sau jacob?batting eyelashes
mie una jacob:X
dar din the vampire diaries?
damon sau stefan?:X
mie mai mult stefan, dar a inceput sa'mi placa si damonlove struck

25 răspunsuri:
| girl95 a răspuns:

Din Twilight de Edward iar din The vampire diaries de Damon

| mihaelabr a răspuns:

Cu siguranta edward. e special nu-l suport pe jacob pentru ca se baga mereu intre edward si bella
robert pattinson e super... love struck

| anka a răspuns:

Imi place mai mult Jacob. Emana caldura.

| emm explică:

Mie mi-a placut mult de r. pattinson in "remember me"love struck
ati vazut filmul?smug:X

| myruna26 a răspuns:

JACOB il ador iar vara asta am vazut un baiat care arata exact cu el, iar din vampire diaries damon

| IrinaAndreea a răspuns:

Edward.

| Consumptive a răspuns:

Twilight:jacob... e... dragut
Vampire Diariesbig grinAMON!:XAdica din primul episod m-a FERMECAT si... ochii lui sunt asaaa albastrii incat ma fac praf pe loc+ca in orice situatie el are chef de glume laughing, e bad boy, acum nu mai e chiar asa bad boy dar in fine, e "Calm in momente de criza" si chiar o iubeste pe Elena oricat zice el ca nu sufera si a avut curaj sa-i zica Elenei ii fata ca se minte singura(poate asa se mai trezeste si ea)acum sincer daca stau sa insir toate motivele, adorm.

| Ada... a răspuns:

Bună! Din Twilight îmi place mai mult de Edward, dar nici Jacob nu mi-e indiferent, iar din The Vampire Diaries, de Stefan. love struckwinking

| BreeTanner a răspuns:

Edward si Stefan:X:X:X

| Nimeni1996 a răspuns:

Anytzzz...cum ma poti sa-l placi pe Edward? pai asa te-am invatat eu? aaa... ce frumos e Jacob:X:X:*:*

| marui08 a răspuns:

Edward si Damon:X

| iuliaandreea a răspuns:

Din Twilight de Edward, iar din Vampire Diaries la inceput imi placea de Stefan, dar acum clar Damon... e mult prea tarewinking

| BingBang :D a răspuns:

Din Twilight - Edward :X:X:X, dar nu am nimic nici cu jacob...
The Vampire Diaries nu ma uit straight face

| Malvina24 a răspuns:

Din Twilight imi place mai mult de Edward, se potriveste cu ceea ce simt eu, as actiona la fel ca el.Vampire diaries nu am vazut deci nu stiu.

| RsDeea a răspuns:

Din twilight imi place Jacob dar nu stiu de ce imi place ca Bella a ramas cu Edward iar la The vampire diaries nu ma uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din twilight imi place de edward, iar la vampire diaries nu ma uit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight-edward( robert patinson e un scump:X:X:X)
the vampires diares papuselul de damon.il iubesc:X:X:X:X
dar e dragut si stefanwinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Twilight imi place Edward si din Vampire Diares. nu stiu.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jacob e dragut si pe de a supra are si muschi

| rolly14 a răspuns:

Clar de jacob pentru ca e super hot cu muschii lui si imi place infatisarea lui de varcolac chiar seamana cu unul si damon e so so so sexy si eu ma pierd in ochii lui albastrilove strucklove strucklove strucklove struck

| darii a răspuns:

Edward.batting eyelashes

| Dutsa_6079 a răspuns:

Twilight:
Hmm, nu ma put decidethinking
Dar totusi parca Edward e mai mult genul meu...

Vampire Diares:
CLAR Damon!; x; x; x; x
E genul cu infatisare si purtare de baiat rau, dar cu inima si suflet mare; x, Ador chestia asta; x

| Gixaa a răspuns:

Edward este urat..pare de 40 de ani. in plus nu o iubeste asa mult pe Bella cum o iubeste Jacob. oricum Jacob arata mult mai bine decat mosu ala de Edward ..are muschii love struck si niste ochii superbi. s'ar potrivi mai bine cu Bella! deci Jacob. is the bestwinking il ador maximlove struck cel mai frumos love struck team Jacob!winking. astia care tin cu Edward. luati'va ma mosu si fugiti in lume! rolling on the floor)

| Gixaa a răspuns:

Edward este urat..pare de 40 de ani. in plus nu o iubeste asa mult pe Bella cum o iubeste Jacob. oricum Jacob arata mult mai bine decat mosu ala de Edward ..are muschii love struck si niste ochii superbi. s'ar potrivi mai bine cu Bella! deci Jacob. is the bestwinking team Jacob!winking. astia care tin cu Edward. luati'va ma mosu si fugiti in lume! rolling on the floor)