| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa seman putin ce selena gomez?

Răspuns Câştigător
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Fai coafura ca ea, imbraca-te ca ea, copiaza stilul ei de dns, rasul ei si atitudinea
funda?

9 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Deea si Iulia, va iubesc lol.

nu, serios...va iubesc.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Scrie pe google imagini : selena gomez style, ai multe poze cu stilul ei, poti sa ioti cumperi haine asemanatoare, sa le asortezi, multe accesori.

Uite un site care te ajuta mult, zic eu :
http://selenastyle.com/ iti arata si pasi, cum sa iti faci parul :X
:) fundita?

Succes :)

| anonymus12345 a răspuns:

Arunca-te pe geam. Ce a ajuns TPU d'oh.

| alinutza4a a răspuns:

Copiaza-i coafura si/sau stilu vestimentar. pana la urma asta o definesc. bafta:*

| FucktheSystem a răspuns:

Sa iti faci parul ca ea
sa te macheszi ca ea
si sa te imbraci ca ea
Suna simplu, nu?

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Sunt de acord cu iulia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti obsedati. v-au spalat creierele cu vedetele disney. parca ati innebunit. vedeti numai hanna montana, selena gomez si mai stiu eu ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tuh.Asta cu copiatu'doamne nu te-nteleglaughing Inteleg, e vedeta vaii. da e un om.Fii tuh nu Selena Gomez.Creaza-ti propriul stil, ca sa fii tuh copiata, nu sa ii copii th p'altizi:X

| Nomatterwhattheysay a răspuns:

Calcati fata cu fierul de calcat! o sa fiti identice, eventual arunca`te dp un bloc.thinking