| Theo94 a întrebat:

Ce preferati dintre manga si comics (benzi desenate) si de ce preferati mai mult un anumit tip?

Eu nu sunt prea familar cu acestea dar cred ca as alege benzile desenate in majoritatea cazurilor pentru ca sunt mai obisnuit cu tipul cultura occidental si comics-urile (benzi desenate) cel putin in majoritatea cazurilor sunt color spre deosebire de manga care sunt alb negru, doar copertile sunt color si poate primele pagini.

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Românul, de regulă, preferă manga. Beat mangă. Și țuica de prune - nu de electrozi.