| foreverANDaDAY a întrebat:

Ce preferati: House MD sau Grey's Anatomy?
Si cu argumente daca se poate? happy

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu pot alege intre o telenovela pe fata, neprofesionista si lauda evereului mult-iubit Gregory, caruia nu-i ies cinsimele si sarcasmele, esuand lamentabil.As putea chiar sa le numesc seriale de neinitiati.Slabe ambele.

| error1234 a răspuns (pentru Dumnezău):

Seriale de "neinitiati"baiatule tu nu realizezi? ai vazut ce vanzari a avut House M.D? cat despre Gregory gandeste-te ca trebuie sa fii un actor prea bun sa joci rolul unui geniu schiop si narcisist.Asa ca mai bine te-ai abtine de la comentariile astea de tot c****u

| MasterOfDisaster a răspuns:

House Md cu siguranta.
Este mult mai interesant, amuzant, inteligent decat grey`s anatomy.Eu una nici nu inteleg de ce grey`s anatomy e asa de cunoscuta si e totusi apreciata.mie chiar nu imi place.

| Amilik a răspuns:

House MD prezinta cazuri medicale ciudate, pe cand Grey's anatomy se focalizeaza mai multe pe viata doctorilor din serial si pe evolutia acestora pe perioada rezidentiatului. Acum conteaza ce fel de film te intereseaza. Mie mi-au placut amandoua pentru ca trateaza viata medicala din doua perspective diferite. Amandoua merita urmarite.

| error1234 a răspuns:

House M.D categoric.motivul? pur si simplu un serial genial

| Ochiverzui a răspuns:

Nu pot alege pe cineva.la house imi place umorul lui cam negru si cazurile care ma tin in suspans.la grey's anatomi ador cum madicina se impleteste cu dragostea.si mai e si comic cateodata.sunt serialele mele preferate.nu pot sa aleg.ti le recomand pe amandoua.(iti recomand si filmul Scrubs [stagiarii] e tot cu medicina numai ca e funny.

| stefi9325 a răspuns:

House md, de ce? ca e super