| KiduuPink a întrebat:

Ce preferati twilight new moon sau filmul programul de protectie al printeselor?

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Pentru că am trecut de 10 ani, prefer Twilight. Am văzut ieri filmul și e foarte frumos.

13 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Twilight.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Twilightlove struck

Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Da intr'adevar nu sunt in aceeasi categorie dar ambele sunt foarte frumoase.si ca sa revin la intrebare.cred ca as alege twilight
PwP:*

| Cretaker a răspuns:

Programul de protectie al printeselor.

| laurash_9338 a răspuns:

Prefer filmul Twilight.

| MANDY_2679 a răspuns:

Si vrei sa zici ca astea doua se pot compararaised eyebrows?
nici macar nu intra in aceeasi catogoriewinking

| Petronela a răspuns:

Twilight

| Mary496 a răspuns:

Pai imi place Twilight, dar New Moon a fost usor trist. PDPP e de copii mici(scuze big grin).

| Deniisze a răspuns:

Ii dau dreptate Bellei happy
Nu sunt din aceeasi categorie happy!
Nu aleg pe niciunul!

| Patricia_9903 a răspuns:

Pai nu cred ca se compara unul cu altul...twilight new moon e un film foarte bune... iar programul de protectie al printeselor mi se pare mai copilareschappy

| Ladydy a răspuns:

Sincer p.d.p.a.p.programul de protectie al printeselor rosalinda(demetria) e o dulce :* apropo stiu aproape totul despre miley selena si miley happy

| Ally05 a răspuns:

Pai big grin. twilight