| Nicole_8066 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Charity si Miguel din serialul Pasiuni, daca l-ati urmarit?

5 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

S-a terminat serialul,insa la noi a rulat doar un sfert din el. Miguel nu a ramas cu Charitybig grin, ci cu...Kay(verisoara lui Charity, daca iti mai aduci aminte).

| DarQueen a răspuns:

Iui, e vechi. Îmi plăcea personajul „Charity". Păi, cred că s-au căsătorit și au trăit fericiți, nu? Cam așa se întâmplă în orice film, pe la sfârșit...deși, a avut muuuulte episoade.

| sergiu100000000 a răspuns:

laughing?@_@? Studying

| sergiu100000000 a răspuns:

sadfight)