| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat in episodul de aseara din Pariu cu viata... funda pentru cea mai buna descriere

Răspuns Câştigător
| RamonaIonescu a răspuns:

Vlad si-a revenit... Andrada si Cristi au cantat "Can't help falling in love", Cristi a invitat-o pe Sofia la o cafea si a sarutat-o ca sa o faca pe Andrada sa inteleaga ca nu o place. Raluca si-a revenit si ea, insa nu mai aude. Stefan va pleca in Viena sa se opereze; Andrei a fost invitat la Happy Hour impreuna cu Andreea Radulescu, pentru a povesti cum s-a simtit atunci cand l-a infruntat pe tatal lui Razvan si astfel a devenit un erou...si a avut surpriza sa interpreteze un duet cu Liviu Teodorescu pe melodia "Antidrog".
Si cang totul era. aproape perfect, lui Vlad i s-a facut rau si a fost operat de urgenta, iar episodul s-a terminat cu duetul dintre Anca si Vlad pe melodia "Goodbye my lover"...winking