| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat in episodul de ieri din Nini, ca nu am putut sa ma uit. Va rog sa-mi povestiti in ordine cronologica si mai amanuntit.
Funda!

1 răspuns:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Bani de la bijuterile ale care au fost furate ii avea Nico si l-a vazut thomas si a zis cas bani bunicului lui a vent tatal lu thomas ia cunoscut pe toti nepoti le-a dat cate un cadou sa afalt ca au disparut bijuteriile din coroana si bani aia de care ti-am zis erau bani iesiti din bijuteri da nu nini a furat ci selina si victor sti cum ii si cancelaru o lo pus pe victor sa se ocupe de caz uitate azi si iti arata cateva secvente din ep trecut