| wekinzsianimale a întrebat:

Ce s-a intamplat in episodul din pariu cu viata pe data de 14.11.2011 adica ierii? Ce s-a intamplat ca eu am ratat!

5 răspunsuri:
| alwayssmiling a răspuns:

Pai Ioana dupa concert a plecat acasa la Vlad impreuna cu el Iar Sara i-a spus ca se simnte rau si sa ii aduca pastilele ca lea uitat acasa la Vlad.Andrei s-a dus dar acolo Vlad a vrut sa o sarute pe Ioana si din greseala ia varsat sampanie pe rochie Ioana s-a dus sa spele rochia si atunci a venit Andrei si a gasit-o pe Ioana in halat de bae.Atunci o crezut ca Ioana s-a culcat cu Vlad.De atunci Ioana si Andrei se cearta. Sara a fost la ginecolog si a aflat ca nu e gravida dar in schimb este gravida Monica. Anca il toat viseaza pe Cristi si ia trecot o idee prin cap pe care a pus-o in practica cu ajutorul Ioanei.Amandoua sau inbracat in emo si au plecat la scoala si acolo directorul lea pedepit. Ceilalti copi fac greva findca nu mai vor sa cante in cor.Cam atat FUNDA?

| DomnisoaraLove a răspuns:

L-au lipti pe profu' de muzica de scaun=))
Vezi si tu pe www.voyo.ro :-*

| sbboy a răspuns (pentru DomnisoaraLove):

Cred ca ar suna mai bine asa: L-au lipit pe DIRECTOR de scaun si a trebuit sa-si dea pantalonii jos pentru a se ridica de acolobig grin

| sbboy a răspuns:

Http://voyo.ro/list/seriale/694-pariu-cu-viata

Aici poti viziona online la calitate standard si HD

| airflower a răspuns:

Poti sa vezi episodul pe voyo.ro pe gratis...