| untu a întrebat:

Ce se intampla cu serialul politist SECRETE DE FAMILIE ca inca nu s-a terminat ca am vazut ca s-a scris SFASITUL EPISODULUI 63 in loc de SFARSITUL SERIALULUI ce inseamna ca s-a terminat serialului definitiv! Nu s-a anuntat unde pot viziona continuarea serialul in care Celyn se intalneste cu iubitul ei in Alicati, procurorul ILGAZ KAYA pe care ea il crezuze mort prin impuscare de catre procurorul general care fusese mituit de catre un puscarias care ceruse sa-l omoare in schmbul transferului de bani in cont la banca pentru salvarea fiicei lui bolnave pentru tratarea ei in strainatate! Voi stiti ceva de informatii?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Parcă era pe Kanal D2

| untu explică (pentru ReddY25):

Bineinteles ca da! Stiti ceva vreo informatie sau anunt din partea televiziunii?
!

| ReddY25 a răspuns (pentru untu):

Din păcate, nu