| A_2385 a întrebat:

Ce se intampla intre sora lu angela si christian(aurora)? Cu cine ramane la final christian? Funda si vot:*

Răspuns Câştigător
| kkkk a răspuns:

Uite si eu ma uit la Aurora si imi place la nebuniee.:X.pai sti ca mai un pic se gata si pana atunci intre Clara ( sora Angelei) si Christian nu se intampla nimic( ma refer la relatii intimie).ea tot zice ca e insuportabil si sti cum face catre el laughing.dar ii pplace de el...pe la sfarsit.nu chiar la sfarsit, pe aproape atunci el o sa fie cu nina si asa se v-a gata. Sper ca ti-am fost de folos! funda?batting eyelashes