| Betty18 a întrebat:

Ce se mai intampla in jurnalul vampirilor? De cateva zile ma uit si sunt de abia la sezonul 2 ep. 6 Mie mi-ar placea sa se indragosteasca de Damon. Ce se mai intampla cu personajele? De cine se mai indragostesc, cine mai moare. Dar cu varcolacul Manson si Tyler? Cu mama lui Caroline, Liz.Jeremy, Stefan, Elena, katerine etc

4 răspunsuri:
| M4gd4L3n4 a răspuns:

Buna. Deci filmul e bestial. Pe undeva prin sezonul 2, Stefan e obligat sa se alature lui Kalus... Apoi se elibereaza si ii fura niste zicrie. In sicrie era familia lui Klaus. Katerine, pleaca si se face nevazuta. Bonni se desparte de Jeremy.
Ca sa creeze hiribizi, Klaus are nevoie de sangele Elenei, si de acea ramane in oras. Mai bine te iuti tu la el, ca eu nu ti.l pot relata tot. Eu sunt la ep 13 sin so 3. Cel aparut acum, vineri.
Iti urez spor la vizionat :h (sper ca te-am ajutat cu ceva )
Fundita? big grin

| LionelAndres a răspuns:

Grow up !

| rebecaalexya a răspuns:

De ce te grabesti sa aflii? big grin uita-te in continuare,e mai frumos sa fii surprinsa decat sa iti spuna altii inainte ca tu sa vezi. happy Eu sunt la curent cu serialul, adica la ultimul episod aparut si tin sa iti zic ca Elena nu este cu Damon, dar nici impreuna cu Stefan numai e. Se schimba foarte mult serialul. Simte ceva pentru Damon in momentul de fata Elena. Tyler o sa devina si varcolac si vampir ( iar o chestie complicata ) Mama lui Caroline? Numai tin minte ce s-a intamplat in sez.2 dar e in viata mama lui Caroline. Jeremy ramane Jeremy, bine, sanatos. Stefan se schimba f mult la final pentru ca o sa fie nevoit sa devina baiatul rau si periculos happy Sper ca ti-am satisfacut curiozitatile :*

| Flavius_Mihoata_1993 a răspuns:

O...by the way...Bonnie moare, Jeremy moare, apare Silas ( un nemernic malefic), toate creaturile moarte revin la viata si asa se termina sezonul 4 laughing))))