| riddhima a întrebat:

Ce se va intampla in viitor in dill mill gayye?

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Ridhima si armaan o sa ramana impreuna la sfarsit dar o sa apara din nou vechea ridhima (shilpa anand) ca sora a ridhimei sau cv de genu si o sa se indragosteasca de arman, arman o sa vn la spital din nou, sid si ridhima se vor indragosti si vor love struck. yuvraj si naina nu vor mai fi impreunasad sper ca ti-am fs de ajutor fundalove struck:*:*

| Mandark a răspuns:

Pe viitor ridhima se v-a muta cu sid, arman este cel care ii apropie. sid se comporta din nnou ca un copil. si in final ridhima ramane cu arman! Funda?

| DillMillGayyeKajen a răspuns:

Deci.happy Ridhima se casatoreste cu Sid. vor sa divorteze Armaan fiind unul din motive (deorece s-a intors la Sanjeevani si nu stie ca Ridhima e casatorita)..Ridsy semneaza fisele de divort ..Armaan incearca sa ii impace reusind intr-un final(atunci cand Ridhima a ramas blocata in masina). dar totusi nu a facut asta Armaan...Vine Shilpa ..sora vitrrega a Ridhimei se indragosteste de Armaan. Ridhima cred ca va fi geloasa.Shilpa afla ca Armaan nu o poate iubi decat pe Ridhima.Pleaca de la spital.Sid si Ridhima se casatoresc parca.happypleaca in luna de miere(nu stiu sigur daca e asa)Armaan vine si el ..petrece o noapte cu Ridhima fara ca ea sa stie ca e Armaan. ea credea ca este Sid..Fiind mustrata de constiinta ii zice lui Sid cele intamplate ..Sid divorteaza de ea fiindca stie ca inca il iubeste pe Armaan..Intre timp se ivesc momente romantice intre Kajen..si intr-un sfarsit Ridsy vrea sa plece de la spital..Armaan o cauta nu o mai gaseste fuge pe terenul de baschet incepe sa planga iar Ridhima vine la el CANTAND si il cere in casatorie si The End... Aaa si Yuvi nu ramane cu Naina..NAINA pleca cu tatal ei iar Yuvi cu Sue(sora lu''Sid)Funda te rog.La cat am scris cred ca merit te rog:O3